Salon piękności Warszawa

Zbędne kilogramy sprawiają, że nasz nastrój destabilizuje nas. Dopada nas dół, odrętwienie i niechęć do wielu aktywności życiowych. Unikamy widywania się w gronie przyjaciół. 

Ogarnia nas strach przed tym jak osądzą nas znajomi. Warto więc coś z tym zrobić. Pierwszym krokiem prowadzącym do osiągnięcia pomyślności w działaniu, jest motywacja. Istnieją dwa typy pobudek działania: zewnętrzna i wewnętrzna. Przesłanka zewnętrzna to między innymi nowa bielizna, nowe kolczyki, wyjazd w wyśnione miejsce. Przesłanka wewnętrzna to nasze dobre zdrowie, komplement znajomych czy podziw w oczach obcych osób. Jak zatem zmotywować się do walki z nadwagą?

https://zyczenia.eu/christmas/de/

1. Primo pamiętaj, że każdy uzasadnia swoje działanie inaczej. Zamysł Twojej znajomej nie są Twoim celem. Zastanów się co powoduje u Ciebie tak wielką chęć zrzucenia kilogramów?

2. Zezwalaj sobie na małe potknięcia. Wszyscy je mają. Droga do osiągnięcia celu nigdy nie jest prosta. 

3. Wyobrażaj sobie swoje życie gdy osiągniesz idealną wagę. To pozwoli Tobie wytrwać w postanowieniu.

4. Doceniaj siebie i premiuj nawet za nieduże spadki wagi. Tylko nie węglowodanami. Niech to będzie bilet do opery, wizyta u kosmetyczki, krawat .

5. Poszukaj kolegę, z którym możesz ścigać się. Waszym motywacją będzie, kto prędzej pozbędzie się konkretną liczbę kilogramów. Rywalizacja zazwyczaj pomaga wytrwać i osiągnąć cel.

Pamiętaj, że nawet jeśli za pierwszym razem poddasz się, zawsze możesz podjąć swoją drogę jeszcze raz.